Srubový nábytek

postel3. Srubový nábytek
Způsob výroby je založen na dlouhém vývoji a tradici kanadského srubového nábytku. Jedná se o zcela přírodní nábytek vyrobený bez emisní stopy. Tímto přírodním nábytkem můžete vybavit dům, byt i chatu.
Nábytek
Nikde v přírodě nenajdete pravý úhel, jen s výjimkou krystalů. Každá část kmene je jedinečná a má svůj specifický oválný tvar. Proto i náš nábytek působí jemným přírodním dojmem. Každý kus je originál. Desky stolů lze kombinovat s přírodními kameny jako je například břidlice.
Surovina
Nejčastěji používáme borovici, není však problém zhotovit nábytek například ze smrku nebo modřínu. Převážná většina dřeva je z prořezávek, nekácíme dřevo kvůli našemu nábytku.
Výroba
Nejprve se kmeny ručně odkorní a zbaví lýka, poté následuje sušení přirozenou cestou. Po dokončení tohoto procesu je dřevo připraveno na krácení a čepování. Veškeré operace se provádí ručně a díky tomu jsou vybrány ty nejkvalitnější části kmenů. Spoje provádíme speciálními přípravky, tak aby celá kostra nábytku splňovala pevnostní požadavky.

dvojkreslo

Způsob výroby je založen na dlouhém vývoji a tradici kanadského srubového nábytku. Jedná se o zcela přírodní nábytek vyrobený bez emisní stopy. Tímto přírodním nábytkem můžete vybavit dům, byt, chatu i zahradu.

Nábytek

Nikde v přírodě nenajdete pravý úhel, jen s výjimkou krystalů. Každá část kmene je jedinečná a má svůj specifický oválný tvar. Proto i srubový nábytek působí jemným přírodním dojmem. Každý kus je originál. Desky stolů lze kombinovat s přírodními kameny jako je například břidlice.

Surovina

Nejčastěji používám borovici, není však problém zhotovit nábytek například ze smrku nebo                                                             modřínu. Převážná většina dřeva je z prořezávek, nekácím dřevo kvůli nábytku.

Výrobapostel

Nejprve se kmeny ručně odkorní a zbaví lýka, poté následuje sušení přirozenou cestou. Po dokončení tohoto procesu je dřevo připraveno na krácenía čepování. Veškeré operace se provádí ručně a díky tomu jsou vybrány ty nejkvalitnější části kmenů. Spoje jsou provedeny speciálními přípravky, tak aby celá kostra nábytku splňovala pevnostní požadavky.